Świąteczna sesja zdjęciowa

Rodzina podczas sesji świątecznej z okazji świąt Bożego Narodzenia w altance wśród prezentów

Rodzinna, świąteczna sesja zdjęciowa – wzruszająca pamiątka na lata!

Wkrótce nadejdą święta Bożego Narodzenia. Czy jest coś, co uczyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi? Może prezent-pamiątka, która będzie niezmiennie wzruszać przez lata? Co powiesz na świąteczną sesję zdjęciową?

Bożonarodzeniowa sesja świąteczna to świetna odskocznia od gorączkowych przygotowań do Świąt. To nie tylko idealny prezent pod choinkę, ale też wyjątkowe chwile dla Ciebie i Twojej rodziny. Świąteczne sesje dziecięce wzruszają przez lata i dopełniają rodzinne albumy.

Dziewczynka trzyma tablicę z napisem WESOŁYCH ŚWIĄT
Siostry podczxas sesji zdjęciowej z okazji świąt
Córka i matka podczas sesji świątecznej
Córka w ramionach ojca podczas sesji zdjęciowej świątecznej

Dlaczego warto zrobić sobie sesję świąteczną?

Jedna z najlepszych pamiątek rodzinnych

Świąteczna sesja zdjęciowa dzieci to niepowtarzalna pamiątka dla rodzin. Powrót do czasów, kiedy pociechy były małe, wywołuje niejedną łezkę wzruszenia. Na przestrzeni lat dostrzega się, jak wszyscy zmieniali się wizualnie, ale jedno pozostaje niezmienne – Wasza miłość.

Wyobraź sobie taki album zdjęciowy, do którego wkleisz zdjęcia ze świątecznych sesji – od czasu ciąży do momentu aż dziecko lub dzieci podrosną. Czyż nie będzie on piękną pamiątką rodzinną po wielu latach?

Wyjątkowy prezent dla bliskich

Zdjęcia z takiej sesji, to nie tylko pamiątka dla tych, którzy w niej uczestniczyli, ale też prezent dla kogoś, kto daleko mieszka, np. dla dziadków, chrzestnych i pozostałej bliższej czy dalszej rodziny.

W okresie świąt Bożego Narodzenia wszyscy chcielibyśmy być razem. Niestety nierzadko okoliczności na to nie pozwalają, dlatego wysłanie takich zdjęć może być wzruszającym gestem dla tych, z którymi nie usiądziemy przy wigilijnym stole.

Nie tylko zdjęcia mogą być prezentem, ale również zakup bonu na sesję bożonarodzeniową może być strzałem w dziesiątkę! Taki podarek doskonale zastąpi materialne prezenty, które nie zawsze przypadają do gustu podarowanym. Udział w sesji jest nie tylko świetną zabawą, ale mile spędzonym czasem z rodziną, którego nie można kupić.

Rodzina na motorze z prezentami
Ojciec z małym dzieckiem podczas świątecznej sesji zdjęciowej
Dziewczynka na sesji z okazji świąt
Uśmiech dziecka podczas zdjęć z okazji Bożego Narodzenia
Rodzeństwo na sesji zdjęciowej z prezentami
Piesek podczas sesji zdjęciowej świątecznej

Oryginalny materiał na Twoje social media i blog

W okolicach grudnia social media wypełniają świąteczne zdjęcia. Rodziny robią sobie aranżowane sesje, żeby pokazać efekty swoim znajomym lub czytelnikom i to nie tylko w przypadku influencerów czy blogerów. Niektórzy też wybierają indywidualną sesję, aby zdjęciami wspierać około bożonarodzeniowe tematy postów czy artykułów.

Świąteczna sesja zdjęciowa – aranżacje

Dla mnie, jako fotografa, głównymi bohaterami sesji jesteście WY. Dlatego staram się nie odciągać uwagi zbędnymi ozdobnikami, aranżacjami, które nierzadko przytłaczają. Chcę pokazać Was i Wasze emocje, dlatego wnętrza pomieszczeń, w których robię zdjęcia, przyozdobione są bardzo minimalistyczne.

Na zdjęciach nie zabraknie bożonarodzeniowych akcentów, np. choinki z eleganckimi ozdobami, gałązek lub wianków iglastych. Chciałabym ukazać ciepło bijące z Waszej rodziny, dlatego wspomagam się również przedmiotami wywołującymi miłe uczucia, jak koce, poduszki czy światełka w ciepłych barwach w tle.

swiateczna sesja zdjeciowa w studio 05
swiateczna sesja zdjeciowa w studio 06
swiateczna sesja zdjeciowa w studio 09
swiateczna sesja zdjeciowa w studio 02

Przebieg świątecznej sesji zdjęciowej

Mini sesja zdjęciowa trwa ok. 30 minut. Postarajcie się dotrzeć na miejsce ok. 10 minut wcześniej, żeby przygotować się oraz ew. doprecyzować, czego oczekujecie. O tym jak wyglądacie i w co jesteście ubrani, decydujecie sami. Zabierzcie ze sobą dobry humor i niech dzieje się magia!

Co się dzieje po sesji?

W cenie otrzymacie ode mnie w zależności od pakietu dana ilość kadrów formie cyfrowej istnieje możliwość zamowienia odbitek wydrukowanych i zapakowanych w pudełko prezentowe. W ciągu 7 dni od sesji wyślę Wam galerię, z której wybierzecie wasze pamiątkowe ujęcia . Proszę, abyście wybrali zdjęcia w przeciągu maksymalnie 7 dni. Wybrane przez Was zdjęcia poddam obróbce kolorystycznej, zniweluję ewentualne niedoskonałości na cerze. Na ten proces będę potrzebowała również maksymalnie 7 dni.

Podsumowując, od dnia sesji do otrzymania gotowych zdjęć minie maksymalnie 21 dni. 

Nie wykluczam, że większa ilość zdjęć przypadnie Wam do gustu. W takim przypadku z chęcią przygotuję dla Was dodatkową ilość odbitek. Cena każdej dodatkowej odbitki wynosi 40zł/szt.

Zapisy na mini świąteczne sesje zdjęciowe już ruszyły, więc nie zwlekaj i wspólnie wybierzmy dogodny dla nas termin. 🙂

rodzinna sesja swiateczna w plenerze 07
rodzinna sesja swiateczna w plenerze 05
rodzinna sesja swiateczna w plenerze 09
rodzinna sesja swiateczna w plenerze 06